Čas na serveru 09:52:41

František Ringo Čech
Teorie relativity

Id: 168504

Teorie relativity

  •  / Teorie relativity / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno, PO

zobrazeno: 2700x

Vyvolávací cena:

30 000

Účastníci: 18