Čas na serveru 18:21:44

František Ringo Čech
Trenéři Sparty

Id: 155801

Trenéři Sparty

  •  / Trenéři Sparty / František Ringo Čech

Holoubek, Bílek, Straka, Hřebík, Lavička, Stramaccioni, Hapal olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 2018, rámováno

zobrazeno: 3805x

Vyvolávací cena:

33 888