Čas na serveru 11:48:09

František Ringo Čech
Trojský kůň

Id: 257601

Trojský kůň

  •  / Trojský kůň / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno s datací vlevo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 4616x

Vyvolávací cena:

38 500

Příhozy: 49