Čas na serveru 18:24:36

František Ringo Čech
Trojský kůň

Id: 257601

Trojský kůň

  •  / Trojský kůň / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno s datací vlevo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 3569x

Vyvolávací cena:

38 500

Příhozy: 49