Čas na serveru 07:14:16

František Ringo Čech
Týn

Id: 388101

Týn

  •  / Týn / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 4184x

Vyvolávací cena:

53 500

Účastníci: 23

Příhozy: 60