Čas na serveru 18:09:46

František Ringo Čech
Týnský chrám

Id: 186001

Týnský chrám

  •  / Týnský chrám / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno, získáno přímo od autora, PO

zobrazeno: 2821x

Vyvolávací cena:

28 000