Čas na serveru 06:15:49

František Ringo Čech
Týnský chrám a škola

Id: 377602

Týnský chrám a škola

  •  / Týnský chrám a škola / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 45 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, přiložen certifikát autorství

zobrazeno: 1534x

Vyvolávací cena:

64 000