Čas na serveru 14:10:46

František Ringo Čech
Týnský chrám a škola

Id: 377602

Týnský chrám a škola

  •  / Týnský chrám a škola / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 45 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, přiložen certifikát autorství

zobrazeno: 670x

Vyvolávací cena:

41 000

2022,10-1,17,20,03,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu