Čas na serveru 18:13:14

František Ringo Čech
Vlast volá!

Id: 185101

Vlast volá!

  •  / Vlast volá! / František Ringo Čech

olej/dřevo, rozměr 28 x 20,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, štítek autora ve spodní části, nerámováno

zobrazeno: 1509x

Vyvolávací cena:
3 800

12 000