Čas na serveru 23:00:39

František Ringo Čech
Vojta se psem Golemem

Id: 176301

Vojta se psem Golemem

  •  / Vojta se psem Golemem / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2007, rámováno

zobrazeno: 2045x

Vyvolávací cena:

13 000