Čas na serveru 01:28:56

František Ringo Čech
Vymítání ďábla čertem

Id: 291103

Vymítání ďábla čertem

  •  / Vymítání ďábla čertem / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 5159x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 57