Čas na serveru 15:28:15

František Ringo Čech
Wimbledonská trojhra

Id: 138001

Wimbledonská trojhra

  •  / Wimbledonská trojhra / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo nahoře s datací, "Kvitová poráží Federera a Nadala", získáno přímo od autora

zobrazeno: 1116x

Vyvolávací cena:
7 000

22 000

2018,07-1,17,20,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu