Čas na serveru 18:18:35

František Ringo Čech
Wimbledonská trojhra

Id: 138001

Wimbledonská trojhra

  •  / Wimbledonská trojhra / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo nahoře s datací, "Kvitová poráží Federera a Nadala", získáno přímo od autora

zobrazeno: 1736x

Vyvolávací cena:
7 000

31 000