Čas na serveru 14:40:42

František Ringo Čech
Z českého venkova

Id: 218601

Z českého venkova

  •  / Z českého venkova / František Ringo Čech

olej/dřevo, tvar houslí, rozměr 40 x 23,5 cm, značeno vlevo nahoře, datováno,po

zobrazeno: 6354x

Vyvolávací cena:
4 800

21 501