František Ringo Čech
Zátopek vyplašil jezevce
Id: 505101
olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
zobrazeno: 560x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
2024,05-1,14,21,22,00
minimální příhoz 1 000 Kč