Čas na serveru 10:36:50

František Ringo Čech
Zlatá ulička

Id: 269101

Zlatá ulička

  •  / Zlatá ulička / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

zobrazeno: 3721x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 59