Čas na serveru 16:55:10

František Ringo Čech
Zlatí úhoři

Id: 147101

Zlatí úhoři

  •  / Zlatí úhoři / František Ringo Čech

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno

zobrazeno: 2215x

Vyvolávací cena:

28 000