Čas na serveru 01:07:06

František Ronovský
Portrét

Id: 254720

Portrét

  •  / Portrét / František Ronovský

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, v ploše poškozeno hnědými tečkami, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 155x

Vyvolávací cena:
800

2020,07-1,20,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu