Čas na serveru 00:48:21

František Ronovský
Portrét

Id: 254720

Portrét

  •  / Portrét / František Ronovský

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, v ploše poškozeno hnědými tečkami, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1655x

Vyvolávací cena:
800

2 800