Čas na serveru 02:33:00

František Ronovský
Za oknem

Id: 97801

Za oknem

  •  / Za oknem / František Ronovský

olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 88-9, dobově rámováno, původní stav

zobrazeno: 3039x

Vyvolávací cena:
15 000

47 500