Čas na serveru 15:33:13

František Ropek
Kytice

Id: 79401

Kytice

  •  / Kytice / František Ropek
  •  / Kytice / František Ropek
  •  / Kytice / František Ropek

olej/plátno, rozměr 72,5 x 60 cm, signováno uprostřed dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2365x

Vyvolávací cena: