Čas na serveru 02:37:43

František Rouček
Zima

Id: 45510

Zima

  •  / Zima / František Rouček
  •  / Zima / František Rouček
  •  / Zima / František Rouček

olej/plátno/dřevo, rozměr 37 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1720x

Vyvolávací cena:
800

1 600