Čas na serveru 08:08:56

František Šindelář
Krk

Id: 130402

Krk

  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i malbě

zobrazeno: 1614x

Vyvolávací cena:

10 000