Čas na serveru 16:46:01

František Šindelář
Krk

Id: 130402

Krk

  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář
  •  / Krk / František Šindelář

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i malbě

zobrazeno: 2647x

Vyvolávací cena:

10 000