Čas na serveru 22:41:59

František Šindelář
Nový Hrádek u Znojma

Id: 361

Nový Hrádek u Znojma

  •  / Nový Hrádek u Znojma / František Šindelář

olej/plátno, signováno vlevo dole, rozměr plátna 50 x 62 cm, obraz čištěn, novodobý rám, vše v perfektním stavu

zobrazeno: 3212x

Vyvolávací cena:
4 600

10 500