Čas na serveru 09:30:38

František Skála_
Alpské údolí

Id: 2201

Alpské údolí

  •  / Alpské údolí / František Skála_

olej/plátno, rozměr 54 x 68 cm, signováno vlevo dole, malba vytvořena v pol. 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2223x

Vyvolávací cena:
3 800

21 000