Čas na serveru 17:25:53

František Skála_
Alpská krajina

Id: 373202

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina / František Skála_

olej/plátno, rozměr 53 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz krakelován

zobrazeno: 10457x

Vyvolávací cena:

16 500