Čas na serveru 16:39:38

František Skála_
Lesní partie

Id: 326901

Lesní partie

  •  / Lesní partie / František Skála_

olej/plátno, rozměr 35,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, původní rámování, oděrky na rámu

zobrazeno: 17761x

Vyvolávací cena:
4 800

8 000