Čas na serveru 12:41:27

František Skála_
Zimní motiv

Id: 182703

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / František Skála_

olej/plátno, rozměr 55 x 69 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, nedostatky v malbě, volný v rámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2794x

Vyvolávací cena:

15 000