Čas na serveru 14:00:29

František Skorkovský
Luční potok

Id: 197103

Luční potok

  •  / Luční potok / František Skorkovský

olej/plátno, rozměr 59 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 787x

Vyvolávací cena: