Čas na serveru 08:00:15

František Škrabánek
Chaloupka u lesa

Id: 66403

Chaloupka u lesa

  •  / Chaloupka u lesa / František Škrabánek

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2021x

Vyvolávací cena:
1 800

4 700