Čas na serveru 03:29:34

František Škrabánek
Jaro

Id: 1759

Jaro

  •  / Jaro / František Škrabánek

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 2154x

Vyvolávací cena:

12 000