Čas na serveru 05:16:54

František Škrabánek
Kytice

Id: 71601

Kytice

  •  / Kytice / František Škrabánek

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1359x

Vyvolávací cena:

3 800