Čas na serveru 04:28:47

František Škrabánek
Léto

Id: 1762

Léto

  •  / Léto / František Škrabánek

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 2326x

Vyvolávací cena:

14 500