Čas na serveru 10:03:02

František Škrabánek
Pečení brambor

Id: 80

Pečení brambor

  •  / Pečení brambor / František Škrabánek

olej/plátno, rozměr plátna 28 x 42 cm, signováno LD, původní stav

zobrazeno: 2907x

Vyvolávací cena:

4 100