Čas na serveru 03:29:16

František Škrabánek
Podzim

Id: 1765

Podzim

  •  / Podzim / František Škrabánek

olej/karton, rozměr 46,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 4515x

Vyvolávací cena:

17 120

Příhozy: 51