Čas na serveru 03:46:06

František Škrabánek
Podzim

Id: 1765

Podzim

  •  / Podzim / František Škrabánek

olej/karton, rozměr 46,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 3750x

Vyvolávací cena:

17 120

Příhozy: 51