Čas na serveru 05:19:16

František Škrabánek
Říční zátočina

Id: 48607

Říční zátočina

  •  / Říční zátočina / František Škrabánek

olej/plátno, rozměr 67,5 x 86 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, otluky na rámu

zobrazeno: 1229x

Vyvolávací cena:
1 800

3 300