Čas na serveru 03:53:47

František Škrabánek
Úvoz pod sněhem

Id: 111802

Úvoz pod sněhem

  •  / Úvoz pod sněhem / František Škrabánek

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 70 cm, nesignováno, na zadní straně štítek autora a výstavní razítko, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2065x

Vyvolávací cena:

7 507