Čas na serveru 17:37:39

František Škrabánek
Za humny

Id: 262001

Za humny

  •  / Za humny / František Škrabánek

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, pop sáno na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:
2 400

13 020