Čas na serveru 04:47:28

František Škrabánek
Zima

Id: 1769

Zima

  •  / Zima / František Škrabánek

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 2179x

Vyvolávací cena:

15 000