Čas na serveru 06:41:04

František Škrabánek
Zimní krajina

Id: 420508

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / František Škrabánek

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1276x

Vyvolávací cena:

10 700