Čas na serveru 10:39:05

František Slabý
Lovecký pes

Id: 149602

Lovecký pes

  •  / Lovecký pes / František Slabý

olej/plátno, rozměr 19,5 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1981x

Vyvolávací cena:
7 500

27 000