Čas na serveru 07:03:01

František Slabý
Nad tůňkou

Id: 1538

Nad tůňkou

  •  / Nad tůňkou / František Slabý

olej/plátno, rozměr malby 69 x 51 cm, signováno vpravo dole, jedná se o kvalitní dílo před rokem 1900, ve kterém se zrcadlí autorova brilantní schopnost detailního zobrazení plenéru, obraz byl pravděpodobně vytvořen ve Francii, neboť je natažený na francouzském blindrámu a je opatřen několika výstavními štítky; autor byl v roce 1900 vyznamenán na pařížské výstavě

zobrazeno: 3510x

Vyvolávací cena:
18 000

41 000