Čas na serveru 13:52:00

František Slabý
Pasáček na cestě

Id: 225406

Pasáček na cestě

  •  / Pasáček na cestě / František Slabý

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr cca 23 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:

16 100