Čas na serveru 10:30:50

František Slabý
Říp

Id: 199602

Říp

  •  / Říp / František Slabý
  •  / Říp / František Slabý
  •  / Říp / František Slabý

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 910x

Vyvolávací cena:

3 700