Čas na serveru 09:53:20

František Slabý
Z českého venkova

Id: 237604

Z českého venkova

  •  / Z českého venkova / František Slabý

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená původní adjustace, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1274x

Vyvolávací cena:
3 800

15 800