Čas na serveru 10:15:34

František Slabý
Zrcadlení

Id: 116501

Zrcadlení

  •  / Zrcadlení / František Slabý

olej/plátno, rozměr 33,5 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno, lokálně poškozená malba viz foto, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3836x

Vyvolávací cena:
6 000

37 000

Příhozy: 48