Čas na serveru 22:24:57

František Smatek
Dívka v křesle

Id: 208715

Dívka v křesle

  •  / Dívka v křesle / František Smatek

tuž/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3729x

Vyvolávací cena:

10 500

Příhozy: 53