Čas na serveru 09:21:50

František Smatek
Z klestí

Id: 70404

Z klestí

  •  / Z klestí / František Smatek

olej/plátno, rozměr 79 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1763x

Vyvolávací cena:

3 100