Čas na serveru 03:52:22

František Soukup
Tovární komíny

Id: 200905

Tovární komíny

  •  / Tovární komíny / František Soukup

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2655x

Vyvolávací cena:

2.9.2019, 21:22:00

2.9.2019 20:44 2 500 Kč