Čas na serveru 19:49:54

František Srp
Po koupeli

Id: 1282

Po koupeli

  •  / Po koupeli / František Srp

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 22, zvlněné plátno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2591x

Vyvolávací cena: