Čas na serveru 04:30:12

František Srp
Pohled na vesničku

Id: 1634

Pohled na vesničku

  •  / Pohled na vesničku / František Srp

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2062x

Vyvolávací cena:

3 600