Čas na serveru 23:57:14

František Stolař
Kubistická hlava

Id: 155903

Kubistická hlava

  •  / Kubistická hlava / František Stolař

olej/papír, rozměr 61 x 40,5 cm, lokálně poškozená malba, v minulosti odborně restaurováno, signováno na zadní straně, číslo v Katalogu prací č. 293, rámováno

zobrazeno: 2061x

Vyvolávací cena: