Čas na serveru 09:49:22

František Štorek
Hermes

Id: 460003

Hermes

  •  / Hermes / František Štorek
  •  / Hermes / František Štorek
  •  / Hermes / František Štorek
  •  / Hermes / František Štorek

bronzová plastika, rozměr 35 x 15 cm, značeno a datováno na dvou místech podstavce, přiložena kopie nabývacího dokladu

zobrazeno: 9992x

Vyvolávací cena:

49 000