Čas na serveru 06:37:56

František Strážnický
Za kostelem

Id: 250931

Za kostelem

  •  / Za kostelem / František Strážnický

olej/plátno, rozměr 59 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 807x

Vyvolávací cena:
800

1 400